Aquest divendres comença un nou cicle Fem Sala. La temporada d’espectacles professionals de petit format que des de la nostra Entitat ja fa 7 anys que es porta a terme. Teatre, música, dansa, titelles, poesia, circ, tot allò que creiem que val la pena que passi per la nostra ciutat i que troba a la nostra sala l’espai ideal.

 

Aquest any comencem amb un concert de Swing Jazz a la Nova Jazz Cava , amb Joan Vázquez & The Feeling Good Swing Trio. I dissabte, ja a la nostra sala The Feliuettes ens porten un divertit espectacles amb monòlegs i versions de les cançons de Nuria Feliu.

Un any més esperem seguir omplint de bons espectacles la nostra Entitat i que el públic gaudeixi de la ria que hem fet.

Més info a la pàgina del Fem Sala

 

Fem Sala 2022

Aquest lloc utilitza cookies per tal que tinguis una millor experiència d'usuari. Si continues navegant entenem que acceptes les cookies i la nostra política de cookies.


ACEPTAR
Aviso de cookies